• 24 kwietnia uczennice naszej szkoły udały się do Szkoły im. Tomasza Masteja w Chojnem na XII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski pt. "Tacy jesteśmy".  Wiktoria Grodnicka zajęła I miejsce w kategorii klas VII - VIII, Hanna Krawczyk zajęła II miejsce w kategorii klas IV- VI.

Gratulujemy laureatkom! 🏆

W tym roku uczennice: Oliwia Kolasa i Hanna Krawczyk brały udział w XII Powiatowym Konkursie Literackim "Radość tworzenia", który odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Sieradzu.Oliwia została laureatką, zajmując pierwsze miejsce w kategorii klas czwartych.

Gratulujemy sukcesu! 🏆

Wyniki Szkolnego Konkursu na logo 75 - lecia Szkoły:

Etap wojewódzki konkursu pod nazwą "Książka mówi" odbył się w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Zgierzu. Występy młodych ludzi, którzy zjechali do Zgierza z terenu całego województwa łódzkiego oceniała m.in. dr Sylwia Dęga-Frątczak - wicedyrektor Centrum Rozwoju Edukacji Woj. Łódzkiego w Sieradzu. Wśród uczniów, którzy stanęli na podium w kategorii szkół podstawowych znalazła się Wiktoria Grodnicka ze Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Kłocku. Wiktoria zajęła trzecie miejsce, pierwsze uczeń z Łęczycy, a drugie z Rawy Mazowieckiej.

Konkurs pięknego czytania "Książka Mówi"

18.10.2023 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w ramach VIII edycji " Gminnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Uczniów". Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplom oraz nagrodę pieniężną. Gratulujemy sukcesów.

Lista nagrodzonych uczniów:

Zofia Miszczyk

Bartosz Gawron

Ariadna Giżycka

Bartosz Kolasa

Wiktoria Grodnicka

Dawid Nowakowski

Daria Włochacz

Magdalena Wajszczyk

Katarzyna Adamiak

Karolina Adamiak

Katarzyna  Adamiak została Laureatką Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki organizowanego  przez Łódzkiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2022/2023.

Karolina Adamiak została Finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii.

Wręczenie nagrody Anastazji Woźniczce, laureatce Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z chemii organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty.

Gratulacje dla uczniów klasy VIII za zajęcie 3 miejsca w I Międzyszkolnym Konkursie chemiczno - fizycznym pt. "Pokochaj nauki ścisłe" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9 im. Władysława Łokietka w Sieradzu.